26 אפריל, 2018
![טקס קבלת תעודות סטודנט לתלמידי אודיסיאה ניוזלטר אודיסאה תעודות](https://belmonte.huji.ac.il/sites/default/files/styles/os_news_full/public/belmonte/files/nyvzltr.png?m=1664386343&itok=62Jf2rOq)
תלמידי מחזור ג' של תכנית אודיסיאה – מדעני העתיד עומדים להשלים את שנתם האקדמית הראשונה (והשנייה בכלל) בתכנית. כבכל שנה העניק דיקן הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע, פרופ' ג'אי פיינברג, לכל אחד מתלמידי התכנית את תעודת הסטודנט שלו בטקס חגיגי בלשכתו.
במהלך שנת הלימודים האקדמית הראשונה שלהם, לומדים התלמידים קורסים אקדמיים בחשבון אינפיניטסימלי 1, באלגברה לינארית לפיזיקאים, ובמכניקה ויחסות פרטית.